Cookies
Potvrdit moje volby
Povolit vše

Zamítnout vše

Speciální řešení

Naši nabídku v oblasti speciálních (atypických) řešení neustále rozvíjíme s ohledem na nejrůznější potřeby při navrhování a úpravě moderních koupelen. Jako jeden z předních výrobců sprchových zástěn se specializujeme na tvary skel, které jsou přesně přizpůsobeny šikmým stěnám.

Náš výběr různých barev profilů nebo skel umožňuje výrobu sprchových zástěn podle Vašich představ a přání. K našim speciálním řešením patří také výrobky, které byly vyvinuty speciálně pro velmi malé koupelny, tato řešení poskytují dostatek místa pro sprchování a optimálně využívají prostor, který je k dispozici.
Speciální
Atypické
Nestandardní
Svýřezy a zkosením
Walk-in na míru
Individuální
Sofistikované
Specifický design

Vyberte si sprchový kout

#MALÁ KOUPELNA (malý prostor)
#MALÁ KOUPELNA (malý prostor)
#VELKÁ KOUPELNA (velký prostor)
#VELKÁ KOUPELNA (velký prostor)
#DIAGONÁLNÍ VÝŘEZY&VÝSEČE
#DIAGONÁLNÍ VÝŘEZY&VÝSEČE
#NIKA
#NIKA
#Zóna COMPLEX
#Zóna COMPLEX

Vyberte si barvu

#BLACK LINE
#WHITE LINE
#GOLD LINE
preloading

#MALÁ KOUPELNA (malý prostor)

Náš návrh:
Sprchový kout s rohovým vstupem se SKLÁDACÍMI DVEŘMI
Menší koupelna, do níž se musí vejít veškeré potřebné vybavení, je často významným důvodem pro projektování koupelny bez sprchového koutu v rohu. Naše řešení se skládacími dveřmi umožní optimální využití prostoru, jak při sprchování, tak také při každodenním používání koupelny.

Skládací dveře se složí dovnitř a zaberou tak méně prostoru v koupelně. V době, kdy se sprcha nepoužívá, tak získáte volný prostor, který můžete využít. U standardního sprchového koutu byste tuto možnost neměli. Díky své jedinečné konstrukci pantů lze dveře zcela kompletně složit a tím vznikne i ve velmi malé koupelně cenný prostor pro další využití. Sprchový kout s rohovým vstupem se skládacími dveřmi tak v malé koupelně uspoří maximum místa.

Sprchový kout se skládacími dveřmi (rohový vstup) nabízí společnost SanSwiss v těchto řadách: DIVERA, SOLINO.
Zpět na výběr
preloadingpreloading

#VELKÁ KOUPELNA (velký prostor)

Náš návrh:
Sprchový kout ve tvaru U - "U-montáž"
V současném interiérovém designu má koupelna vždy podstatný význam. Koupelny jsou větší a bývají osvětleny přirozeným světlem z velkého okna. Koupelna je nyní více než jen místem, kdy provádíme svou každodenní hygienu, nýbrž také často našimi soukromými domácími lázněmi. Obzvláště ve velkých koupelnách se mohou stát ústředním neobvyklým prvkem vybavení komfortní široké sprchové kouty s dodatečnou boční stěnou.

Sprchový kout ve tvaru U je ideálním řešením pro velké koupelny. Nemusíte zde bezpodmínečně umístit sprchový kout do rohu místnosti. Sprchový kout ve tvaru U se vyznačuje především velkým počtem skleněných prvků: sprcha se skládá ze dvou bočních stěn a jedněch nebo dvou dveří a u bezrámových sprchových zástěn také z přídavných stabilizačních prvků.

Sprchové kouty ve tvaru U nabízí společnost SanSwiss v následujících řadách: CADURA, DIVERA, PUR, TOP-LINE S.
Zpět na výběr
preloadingpreloading

#DIAGONÁLNÍ VÝŘEZY&VÝSEČE

Náš návrh:
Dveře se zkrácenou boční stěnou a diagonálním výřezem nebo výsečí
Do podkroví nebo prostoru se šikmými stěnami je často velmi těžké umístit koupelnu vybavenou standardním sprchovým koutem. Díky možnosti šikmého řezu skleněné desky je možné sklo boční stěny přizpůsobit jakémukoliv požadovanému úhlu.

Stejně tak se v boční stěně provedou potřebné výřezy nebo přizpůsobení šikmé stěny. Veškeré objednávky pro sprchové kouty s individuálními výřezy nebo šikmými řezy kontrolují naši konstruktéři, co se proveditelnosti týče, abychom pro každý konkrétní případ našli to nejlepší řešení.

Dveře se zkrácenou boční stěnou a/nebo šikmým řezem/výřezem nabízí společnost SanSwiss v následujících řadách: CADURA, DIVERA, PUR, TOP-LINE S.
Zpět na výběr

#NIKA

Náš návrh:
Dveře v nice s otočným profilem
Komplikované půdorysy koupelny, zakřivení stěny nebo časté přání smysluplně využít prostor jsou skvělými možnostmi pro využití dveří s otočným profilem, díky němuž se dveře přizpůsobí jakémukoliv úhlu niky ve stěně. S tímto řešením můžete využít i i niku s nestandardními rozměry a vytvořit komfortní sprchový kout.

Dveře v nice s otočným profilem si pro vybrané modely můžete vybrat v těchto sériích SanSwissu: ANNEA, DIVERA, PUR, SOLINO, TOP-LINE S. Standardní dveře pro niky jsou k dispozici pro všechny série SanSwiss.
Zpět na výběr

#Zóna COMPLEX

Náš návrh:
Dveře se zkrácenou boční stěnou
U této varianty se boční stěna sprchové zástěny zkrátí do výšky, která odpovídá výšce sousední vany. Podle typu modelu se zkrácená boční stěna namontuje buď jako volně zavěšená vedle vany nebo přímo na vanu.

Užívejte si komfort rychlé a osvěžující sprchy nebo prodlouženou relaxaci ve vaně. S řešením od SanSwissu získáte mnohotvárné vybavení velké koupele i v malé koupelně. Díky zkrácené boční stěně, která je - podle modelu - nainstalována přímo na vaně nebo vedle ní, takže sprchový kout může být umístěn hned vedle vany.

Dveře se zkrácenou boční stěnou si pro vybrané modely můžete vybrat v těchto sériích SanSwissu: CADURA, DIVERA, PUR, SOLINO, TOP-LINE S.
Zpět na výběr
preloadingpreloading

#BLACK LINE

Náš návrh:
Sprchové zástěny s matně černými profily
BLACK LINE je kolekce sprchových zástěn od společnosti SanSwiss s matnými černými profily. Modely BLACK LINE jsou skvělou kombinací minimalistického vzhledu a mnohostranné funkčnosti. Jemné linie, tvary a proporce spojené do sladěných kompozic, které působí harmonicky v interiéru jakéhokoliv stylu. BLACK LINE je už teď klasikou v aktuálním trendu bydlení a nabízí extravagantní vzhled v nadčasovém designu. Kolekce byla vytvořena pro lidi, kteří ocení klasickou eleganci, moderní design a nejvyšší kvalitu. Černá barva vyjadřuje podstatu módního designu, který klasické koupelně nebo loftu propůjčí prostor, řád a jednoduchost.

Sprchové zástěny BLACK LINE nabízí SanSwiss v následujících řadách: ANNEA, CADURA, DIVERA, EASY, SOLINO, TOP-LINE S.
Zpět na výběr
preloading

#WHITE LINE

Náš návrh:
Sprchové zástěny s matně bílými profily
WHITE LINE je nejnovější kolekce sprchových zástěn od společnosti SanSwiss v matných bílých tónech, elegantní kombinace prosté bílé a minimalistického designu. Sprchové kouty pro lidi, kteří vášnivě objevují nové a extravagantní věci. Modely WHITE LINE se vyznačují lehkostí, jakou nám může poskytnout pouze bílá barva. Barevný tón, který se subtilně a přirozeně přizpůsobí danému prostoru a propůjčí koupelně klidný a přesto výrazný vzhled.

Matně bílá úprava profilů sprchových zástěn je v současné době jedním z nejzajímavějších stylů, který dokonale zapadá do aktuálního trendu v oblasti designu, vybavení interiéru a dekorace koupelen.

Sprchové zástěny WHITE LINE vyrábí SanSwiss v řadách CADURA, EASY.
Zpět na výběr

#GOLD LINE

Náš návrh:
Sprchové zástěny se zlatými profily
Zlato znamená luxus, eleganci a exkluzivitu, je nepostradatelné v módě i interiérovém designu. Zlatá barva přináší teplo a útulnost - trend, který je možné již několik let sledovat právě u návrhování koupelen. Znovuobjevení zlata jako možné barvy vybavení v současnosti ještě více nabývá na intenzitě. GOLD LINE odpovídá tomuto trendu ve větší útulnosti koupelen. Sprchová zástěna ve zlatých tónech je moderní a velmi osobní. Zlatá elegance v kombinaci s aktuální funkčností, šikovně zinscenovaná jako nápadný prvek v prostoru.

Sprchové zástěny GOLD LINE jsou mnohostranné, lze je zároveň přizpůsobit a integrovat do různých stylů. Ať už moderní ambiente, romantický Vintage styl nebo koupelna ve stylu z 50. let. GOLD LINE je povedená kombinace náročného designu, uživatelsky přívětivé ergonomie, vysoké funkčnosti a exkluzivního vzhledu.

Sprchové zástěny GOLD LINE vyrábí SanSwiss v osvědčené řadě sprchových koutů CADURA.

Slaďte si sprchový kout CADURA od SanSwiss s armaturami a bateriemi: Grohe (řada Esence, Atrio), Hansgrohe - zlatá barva 990.
Zpět na výběr