Cookies
Potvrdit moje volby
Povolit vše

Zamítnout vše

Údržba povrchově upravených ploch

Uchová lesk kovových povrchů po celá léta

Profily, madla, panty a příslušenství mají zpravidla upravený povrch jako například chromovaná mosaz nebo eloxovaný hliník. Abyste mohli mít radost z hezkého povrchu mnoho let, je třeba při jejich čištění dodržovat určitá pravidla:

Chromované povrchy
Pro pravidelnou údržbu stačí je čistit vodou s mýdlem a měkkým hadříkem. Pro odstranění vápenitých usazenin doporučujeme použít běžně dostupné sanitární čističe na bázi kyseliny citronové.

Používejte pouze speciální čističe
Vhodný čistič rozpoznáte podle pokynů výrobce na jejich zadní straně, které odkazují na jejich použití pro odpovídající povrchy. Přečtěte si důkladně a pozorně pokyny k použití a jejich dávkování pro jednotlivé povrchy.
Po čištění je třeba plochy vždy důkladně opláchnout čistou vodou a osušit suchým hadříkem.

Vyhněte se určitým účinným látkám
Některé čističe koupelen obsahují účinné látky, které mohou způsobit nevratné škody na ošetřovaných površích. K těmto účinným látkám patří:


Nepoužívejte v žádném případě čističe, které obsahují výše uvedené látky. Poškozují povrchy a mohou rychle vést k viditelným poškozením. Je třeba se také vyhnout míchání různých čističů, protože reakcí jejich účinných látek mohou vznikat zdraví nebezpečné výpary. Pro čištění použijte nejlépe hadřík neuvolňující vlákna. Mycí houby s drsným povrchem a hrubé hadříky jsou na čištění citlivých ploch nevhodné.
Správná péče je důležitá

Správná péče je důležitá

Několik užitečných rad, aby Vám zástěna déle vydržela

AQUAPERLE snižuje usazování nečistot a vodního kamene na skle. Není však samočisticí. I sklo s AQUAPERLE vyžaduje pravidelnou péči a čištění.

Čisticí prostředky SanSwiss

Speciální čisticí prostředky SanSwiss pro produkty s úpravou AQUAPERLE

GLASS CLEANER

GLASS CLEANER

Speciální čisticí prostředek na skla sprchových zástěn SanSwiss. Propůjčuje skleněným povrchům trvale zářivý lesk. Čistí bez šmouh a je obzvláště jemný.
POWER CLEANER

POWER CLEANER

Čisticí prostředek pro sprchové zástěny SanSwiss (skla, profily i panty). Vysoce účinný k odstranění usazené špíny a vodního kamene. Obzvláště vhodný na čištění skel s antiplakovou úpravou AQUAPERLE.
PROTECT CLEANER

PROTECT CLEANER

Čisticí a pečující prostředek pro sprchové zástěny (skla, profily i panty). Účinná ochrana a péče pro skla s antiplakovou úpravou AQUAPERLE. Hygienické čištění s příjemně svěží vůní.
STĚRKA SANSWISS KOVOVÁ

STĚRKA SANSWISS KOVOVÁ

Luxusní stěrka z nerez oceli pro snadné a rychlé čištění skel.
STĚRKA SANSWISS PLASTOVÁ

STĚRKA SANSWISS PLASTOVÁ

Praktická stěrka pro snadné a rychlé čištění.
Cena za 10 ks.
CLEAN & SHINE čisticí a ochranná pasta na vaničky z litého mramoru

CLEAN & SHINE čisticí a ochranná pasta na vaničky z litého mramoru

Leští a chrání povrchy v koupelně bez poškození. Tvrdým povrchům, jako jsou chrom, porcelán, plast, litý mramor či skla, dodá krásný lesk.