OK Důležité! Naše webová stránka využívá cookies pro maximální komfort při prohlížení webové stránky. Používáním tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookies v souladu s aktuálním nastavením prohlížeče. Kdykoli můžete změnit nastavení prohlížeče, které určuje jejich použití.

ZNAČKA SANSWISS - ZÁVAZEK KVALITY

SanSwiss je tradiční výrobce sprchových koutů a vaniček. Díky svému rozsáhlému know-how, četným inovacím a vysoké kvalitě produktů patří SanSwiss k úspěšným výrobcům v Evropě. Tři výrobní závody a 12 obchodních zastoupení zajišťují prosazování obchodní strategie díky blízkosti k zákazníkovi v místě a poskytování profesionálních služeb.
TV CE ESG Aquaperle
Sprchové kouty a vaničky SanSwiss splňují nejvyšší požadavky na technická řešení, funkčnost, komfort a design. Dodržování kvality výrobků je pravidelně testováno a sledováno. Jen tak lze zajistit osvědčenou vysokou úroveň kvality všech výrobků SanSwiss.

Všechny produkty SanSwiss odpovídají vysokým standardům platných evropských norem. Sprchové kouty jsou vyrobeny z tvrzeného bezpečnostního skla a odpovídají nejvyšším evropským standardů směrnice EN 12150-1: 2000.