Cookies
Potvrdit moje volby
Povolit vše

Zamítnout vše

Reference

Vysoká kvalita našich sprchových zástěn se zárukou dlouhé životnosti se výborně hodí nejen do obytné výstavby nýbrž i do investičních staveb jako jsou hotely, penziony a lázně. Sprchové zástěny SanSwiss používají hosté v mnoha ubytovacích zařízení po celé Evropě.
preloadingpreloading

Buddha-Bar Hotel

Česká republika / Praha
Vznikl v roce 1996, světoznámá restaurace Buddha-Bar vychází z nekonečné představivosti svého zakladatele Raymonda Visana.

Kreativita tohoto talentovaného cestovatele a jeho touha jít nad rámec zavedených standardů se utvářela během jeho četných cest, dala mu schopnost absorbovat mnoho kulturních vlivů a dnes se odrážejí v DNA Buddha-Baru. Koncept: „Cesta na cestě". Jeho inovativní vize směřovala jeho ambice k inspirativním špičkovým projektům pro uspokojení očekávání náročné mezinárodní klientely.

Buddha-Bar Hotel
preloadingpreloading

IBIS StyleS HOTEL

Rumunsko / Arad
Tato moderní a komfortní budova se stala 1. června 2016 součástí skupiny hotelů Ibis, respektive součástí skupiny Orbis Hotel a celosvětově známého řetězce hotelů Accor.

Hostům nabízí pobyty za dostupné ceny. Hotel stylové značky Ibis vyniká individuální výzdobou a jedinečnou atmosférou.

IBIS StyleS HOTEL
preloading

Hotel Kraskov

Česká republika / Třemošnice-Starý Dvůr
EA Hotel Kraskov**** je umístěn ve stejnojmenné vesnici v Železných horách, 4 km od Sečské přehrady. Čáslavský region je snadno dostupný jak z Prahy, tak z Brna.

Nově zrekonstruovaný hotel s chatkami býval populární rekreační oblastí. Pod vedením nového managementu nyní poskytuje moderní hotel služby širokému spektru klientů.

Hotel je vhodný jak pro rodiny s dětmi a pro páry, tak pro konference a team-buildingové akce.

Hotel Kraskov
preloading

Kreuz Kappel

Švýcarsko / Kappel
Venkovský hostinec se nachází v srdci Švýcarska.
Můžete objevit krásy Švýcarska.

Stará stáj byla přestavěna na 27 nových pokojů. V tradičním stylu s moderním komfortem. V restauracích mají otevřeno 7 dní v týdnu a nabízí širokou nabídku pokrmů.

Kreuz Kappel
preloading

Radisson Blu Hotel

Česká republika / Praha
Sheraton Prague Charles Square Hotel je umístěn v centru hlavního města České republiky a je jednou ze skvělých destinací jak pro obchodní jednání, tak pro rekreaci. Hotel stojí jen několik kroků od nejživějších městských barů a kaváren, luxusních obchodů, orientačních bodů, důležitých velvyslanectví a historicky cenný míst, hotel návštěvníkům poskytuje nejvyšší standardy ubytování v 350 kompletně renovovaných pokojích a apartmánech. Lokalita nabízí širokou škálu možností.

Radisson Blu Hotel

Tree of Life

Česká republika / Lázně Bělohrad
Tree of Life je moderní čtyřhvězdičkový lázeňský hotel ve městě Lázně Bělohrad. Dopřejte si zde zážitek založený na kombinaci bohaté léčebné tradice, přírodní léčby, alternativní i klasické medicíny a výborných služeb poskytovaných na místě obklopeném přírodou. Tree of Life používá vodu z vlastních zdrojů, těží svou léčebnou slatinu z ložiska nedaleko lázní a stojí v oblasti s minimálním znečištěním vzduchu a prostředí. To z něj činí ideální místo k regeneraci těla i mysli.

Tree of Life

Villa Regenhart

Česká republika / Jeseník
Jedna z nejkrásnějších vil Jeseníku, Villa Regenhart, spojuje historickou atmosféru s moderním relaxačním wellness prostorem. Všechny pokoje a apartmány disponují Wi-­Fi připojením, satelitní TV, moderním nábytkem a vlastní koupelnou vybavenou vanou nebo sprchou.

Rekonstrukce hotelu byla dokončena v květnu 2016. Citlivou renovací se podařilo vrátit neobarokní vile její bývalou slávu. Dochovaly se základní neobarokní, neorenesanční i secesní prvky, které byly doplněny starožitným nábytkem ve společenských prostorách.

Našim mottem je maximální komfort a spokojenost našich zákazníků. Klademe si na srdce vysoký standard služeb naší restaurace. Zde se můžete těšit na tradiční české i mezinárodní pokrmy.

Villa Regenhart