O NÁS

Skupina SanSwiss je mezinárodně úspěšný výrobce sprchových zástěn a vaniček. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Härkingenu ve Švýcarsku. Skupina se skládá z tří výrobních závodů - ve Francii, v České republice a Rumunsku a ze samostatných obchodních zastoupení ve Francii, v Německu, Polsku, České republice, Švýcarsku a v Rumunsku s prodejními aktivitami v 18 evropských zemích.

Skupina SanSwiss je součástí mezinárodní skupiny RONAL, která patři k předním světovým výrobcům kol z lehkých kovů pro automobily a užitková vozidla.
SanSwiss Hrkingen
SanSwiss Jin
SanSwiss

RONAL GROUP

Skupina RONAL s hlavním sídlem společnosti ve švýcarském Härkingenu patří k předním výrobcům kol z lehkých kovů pro automobily a užitková vozidla.

Ve 13 výrobních závodech na třech kontinentech se vyrobí více než 21 milionů kol za rok. Od svého založení v roce 1969 podnik nepřetržitě roste a zaměstnává více než 8000 zaměstnanců. Za podnikem stojí orientace na zákazníka, inovační potenciál a kvalita práce.

V roce 1981 se tehdejší vlastník RONAL AG, Karl Wirth, rozhodl zahájit vedle výroby kol z lehkých slitin výrobu zcela odlišného sortimentu, a sice výrobu sprchových zástěn.

Úspěšné přijetí výrobků značky RONAL na evropském trhu vedlo v roce 2009 k založení holdingové společnosti se sídlem v Härkingenu ve Švýcarsku, do které byly sjednoceny jednotlivé sanitární společnosti pod značkou SanSwiss.

Dnes je SanSwiss úspěšnou evropskou skupinou. Nejenom díky svému rozsáhlému know-how, četným inovacím a vysoké kvalitě produktů, ale i kvůli blízkosti k zákazníkovi v místě a poskytování profesionálních služeb. SanSwiss splní nejrůznější přání zákazníků pro individuální řešení koupelny, včetně atypických rozměrů a zvláštních provedení.

www.ronalgroup.com