Cookies
Potvrdit moje volby
Povolit vše

Zamítnout vše

WALK-IN ZÁSTĚNY EASY

SanSwiss představuje nové Walk-in zástěny v moderním stylu! Záleží jen na Vás, dáte-li přednost metropolitnímu vzhledu koupelny a zvolíte si Walk-in zástěnu v Parsol šedé nebo si vyberete loftové Walk-in zástěny z kolekce BLACK LINE, kde SanSwiss nabízí nová skla LOFT 89 a LOFT 90 (design skel je vytvořen trvalou technologií – keramickou barvou/digitálním tiskem na vnější straně skla, vnitřní strana skla je opatřena antiplakovou úpravou Aquaperle). Pro koupelnu v „ZEN“ stylu doporučujeme nové Walk-in zástěny EASY Japan s dekorem dřeva (rovněž keramická barva/digitální tisk).

Nově lze Walk-in zástěny EASY doplnit o krátké otočné stěny v 90° nebo ve 180°, které částečně zamezí stříkání vody ze sprchovacího prostoru.

Walk-in zástěny lze navzájem kombinovat, pro tzv. L-montáž je nezbytné objednat dvě Walk-in zástěny EASY a spojovací profil WPE. Druhým řešením je spojení dvou Walk-in zástěn - respektive dvou standardně dodávaných vodorovných vzpěr, pomocí spojovací dílu VT90. Tato varianta umožňuje komfortní vstup do sprchovacího prostoru (vstup je uprostřed).

SanSwiss doporučuje i praktický stojan s poličkami a držákem ručníku – v tradičním aluchromu, v elegantní matné černé barvě a v nadčasové matné bílé barvě.

Walk-in zástěny EASY nabízí v kolekcích BLACK LINE, WHITE LINE i v klasickém aluchromovém provedení kreativní řešení Vaší koupelny!

EASY
zpět