SPRCHOVÉ ZÁSTĚNY BLACK LINE PRO RADOST ZE SPRCHOVÁNÍ

BLACK LINE – SPRCHOVÉ ZÁSTĚNY V ELEGANTNÍ MATNÉ ČERNÉ BARVĚ

Černá je barvou inspirace. Tajemná, smyslná a elegantní.

V kombinaci s jemnými liniemi, tvary a proporcemi vytvoří dokonale sladěnou kompozici, která harmonicky ladí s každým interiérem koupelny. Může být klasickým trendem, ale i extravagancí moderního designu.

SanSwiss vytvořil jedinečné sprchové zástěny BLACK LINE pro lidi vyznávající klasickou eleganci, moderní design a prvotřídní kvalitu.

Sprchové kouty BLACK LINE jsou k dispozici v bezrámové i částečně rámové variantě s různými typy otvírání dveří (křídlové dveře s otvíráním ven, křídlové dveře s otvíráním ven i dovnitř, skládací dveře, posuvné dveře).

Kolekce BLACK LINE od SanSwiss zahrnuje jak klasické sprchové kouty – např. řady CADURA, ANNEA, SOLINO nebo TOP-LINE S, vanové zástěny, tak i Walk-in zástěny.

Walk-in zástěny v řadě CADURA nabízí zajímavý kontrast černé a bílé. Černé profily, madlo a vzpěry v kontrastu s novým dekorem skla Shade (bílý sítotisk na přední straně skla) vytvoří dominantní prvek koupelny. Walk-in zástěny EASY profitují jednoduchostí a nadčasovým designem. Koupelna se neomrzí ani za pár let používání.

BLACK LINE. To jsou sprchové zástěny pro Vaši radost ze sprchování!

BLACK LINE
zpět