Sprchování budoucnosti

Geniální řešení úspory vody při sprchování

VODA. Nejcennější přírodní zdroj. Jak moc je důležitá si mnohdy uvědomíme, až přestane být samozřejmostí. Bylo by skvělé, kdyby se lidé řídili heslem „ANI JEDNA KAPKA VODY NAZMAR“. Jak je to vlastně při sprchování? Sprchováním ušetříme mnoho vody (srovnáme-li spotřebu vody s napuštěnou vanou). Lze však ještě více šetřit vodou při sprchování?

Odpověď zní ANO. A zná ji společnost SanSwiss, která podporuje moderní udržitelné technologie šetřící velké množství vody. I proto navázal SanSwiss prostřednictvím českobudějovické společnosti Agemon spolupráci se švédskou společností Orbital Systems, která vyrábí digitální smart recirkulační a recyklační sprchu, která dokáže ušetřit až 90% vody a až 80% energie na ohřev vody.

Po dohodě s firmou Agemon vystavila společnost SanSwiss sprchu pro 21. století v nově otevřeném showroomu v Jičíně (Popovická 1123, 506 01 Jičín), kde se s konceptem ekologické prémiové sprchy mohou seznámit jak zákazníci společnosti SanSwiss, tak i veřejnost.
SHOWROOM – SANSWISS - VIDEO

Zajímavostí je, že tato sprcha byla vyvinuta v souvislosti s vesmírným projektem NASA „Journey to Mars“ v roce 2012 švédským vědcem Mehrdadem Mahdjoubim, který měl za úkol nalézt technologii, která by dokázala ušetřit velké množství vody při pobytu astronautů na Marsu.Více informací zde: TZ_2_2021_cz.pdf
www.instagram.com/sanswiss_czechrepublic/
www.agemon.cz
zpět