SLEDUJTE REKLAMNÍ SPOT SANSWISS NA ČT

Sledujte reklamní spot SanSwiss se sympatickou herečkou Dominikou Býmovou a soutěžte na Instagramu @sanswiss_czechrepublic o atraktivní ceny!

Co je potřeba k účasti v soutěži?

Pokud nás ještě nesledujete na Instagramu, dejte našemu oficiálnímu českému účtu ,,follow“. Dále sledujte naši reklamní kampaň na České televizi (ČT1, ČT2) a napište pod související soutěžní příspěvek na Instagramu komentář, ve kterém uvedete, v jakém čase, resp. před jakým pořadem byla reklama SanSwiss vysílána.

10 z Vás vylosujeme a odměníme věcnými cenami – praktickým SanSwiss balíčkem, který obsahuje ručník, čisticí a zároveň pečující prostředek na sprchové kouty - SanSwiss Protect Cleaner a stěrku na sklo!

Soutěž probíhá v termínu od 01.04.2021, 12:00 hod.  do 29.04.2021, 23:59. hod.  Vítěze vylosujeme 30. 4. 2021.

Kompletní pravidla soutěže najdete ZDE.

Hodně štěstí!

! TIP SanSwiss

Sledujte pořad „Všechno, co mám ráda“ na ČT1 dne 8.4.2021 (reprízy 13.4. a 15.4.), kde uvidíte naši ambasadorku Dominiku Býmovou.
Dominika je nejenom talentovaná herečka (můžete ji znát z filmů/seriálů - Most!, Rapl, Přístav, Křídla Vánoc a z divadelních prken – Sestra v akci, Rebelové atd.), ale i módní návrhářka. Zajímá se o udržitelnou módu a ekologii. Hraje na bicí, jezdí na koni, načítá audioknihy a šermuje. Dominika je jedinečná osobnost, která je nám, v SanSwissu, velmi blízká.
zpět