SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU!

Nechte se inspirovat!

SanSwiss je Vám vždy nablízku. Máme největší výrobní závod v Čechách - v malebném Jičíně, nabízíme profesionální služby v oblasti poradenství, servisu a montáže. Můžete nás navštívit v novém showroomu v Jičíně, kde jsou vystavené sprchové zástěny a vaničky SanSwiss.

Kvalifikované prodejce v koupelnových studiích naleznete po celé České republice. Přehledné webové stránky www.sanswiss.cz Vám pomohou při výběru sprchového koutu i vaničky. Kromě webových stránek, YouTube a Instagramu (sanswiss_official) nás můžete nyní sledovat i na českém Instagramovém účtu sanswiss_czechrepublic.

Zveme Vás ke sledování českého Instagramu SanSwiss, kde najdete inspiraci do trendové koupelny, užitečné tipy, realizace sprchových koutů a také soutěže o ceny!

Buďte s námi ve spojení!


# DESIGN
Inspirujeme se přírodou, architekturou a lidmi. SanSwiss-řešení jsou minimalistická ve své estetice a nejvyšší formě designu.

# FUNCTIONALITY # FUNKČNOST
Nabízíme ergonomické, praktické a funkční řešení sprchových zástěn a vaniček té nejvyšší kvality. Záleží nám na tom, abyste se mohli v klidu spolehnout na maximální funkčnost našich produktů.

# QUALITY # KVALITA
Česká výroba. Švýcarská kvalita. SanSwiss vyrábí jedinečné sprchové kouty té nejvyšší kvality. U nás si vybere každý (sprchové kouty a vaničky nabízíme v různých cenových hladinách, vždy je zaručena vysoká kvalita).

Všechna skla SanSwiss jsou vybavena antiplakovou úpravou Aquaperle pro snadné čištění. Kvalitní hliníkové profily, zapuštěné panty se zdvihovým mechanismem, robustní kování i madla splňují nejvyšší požadavky na kvalitu, funkčnost i komfort.

# SHOWER  EXPERIENCE # RADOST ZE SPRCHOVÁNÍ
Sprchování pro Vás znamená zvláštní čas – díky nám se z něho můžete těšit. Koupelna se pro Vás stane nejenom místem očisty, ale především relaxace.
zpět