Cookies
Potvrdit moje volby
Povolit vše

Zamítnout vše

Salone Del Mobile

Tisková zpráva

Härkingen/Gunzgen, 28. února 2024

RONAL Bathrooms odhaluje svou novou identitu značky a rodinu značek a představuje čtyři inovativní koupelnové kompozice na Salone Del Mobile v Miláně, duben 2024

RONAL Bathrooms, nová divize koupelen a wellness společnosti RONAL GROUP, odhaluje svou novou identitu značky a rodinu na Salone del Mobile v Miláně. Pod střechou koupelen RONAL se scházejí čtyři značky RONAL, Glass 1989; KUDOS, KAROL a sdílejí stejnou vášeň pro inovativní technologie, dokonalé řemeslné zpracování a výjimečný design. Společný cíl: nově definovat designové možnosti koupelen. To je to, co sděluje hlavní princip: „The art of modern bathrooms“.

Na Salone del Mobile v Miláně v dubnu 2024 společnost RONAL Bathrooms představuje své první čtyři inovativní moderní koupelnové kompozice, které se ubírají novými estetickými a funkčními cestami.

Kompozice koupelen RONAL „Metal“
Teplé kovové povrchy překvapí fascinující souhrou odlesků, okouzlí koupelnu sofistikovanou atmosférou pohody. Sprchový kout a koupelnové jednotky v dokonalé harmonii. Nový kovový koupelnový nábytek se svými téměř hermetickými liniemi a dlouhými průběžnými čely přesahujícími výšku vany zaujme nejen designem, ale nabízí také vynikající funkčnost a velkou volnost v kompozici. Sprchový kout přebírá čisté linie a okouzlující vzhled broušeného kovu.

Kompozice koupelen RONAL „Wellness“
Kompletně nové barvy a povrchové úpravy jsou k dispozici ve wellness prostoru, který zahrnuje saunu, hammam a wellness vanu. Lázeňské prvky jsou doplněny inteligentním a chytrým řešením sprch INMAN InSens, které trvale řídí a šetří spotřebu energie a vody.
Speciální wellness inovace pro Salone del Mobile: vana nebo dokonce minibazén vyrobený z jednoho kusu se sofistikovaným všestranným osvětlením na spodním soklu.

Kompozice koupelen RONAL „Space“
Úspora prostoru a obytného prostoru – obojí je možné s novým elegantním konceptem Boiserie v dřevěné esenci Ossidiana s otevřenými nebo uzavřenými úložnými moduly se sníženou hloubkou, optimálně kombinovanými se štíhlým sprchovým koutem ve sladěném barevném schématu. Koncept sprchy je opět inteligentní, pohodlný a trvale šetří energii a vodu.

Kompozice koupelen RONAL „Colour“
Moderna a rafinovanost žijí v dokonalé harmonii v této koupelnové oblasti, kde jsou stylové barvy a materiály optimálně sladěny mezi koupelnovým nábytkem a skříňkou, řešením sprchy a vany se sprchovým koutem, vaničkou a vanou. Tento moderní koupelnový koncept lze přizpůsobit téměř každému individuálnímu životnímu stylu a způsobu zařízení.

Navštivte nás v Salone del Mobile – RONAL Bathrooms, hala 06, stánek D25.

O koupelnách RONAL
RONAL Bathrooms (dříve SanSwiss) se značkami RONAL, KUDOS, KAROL a GLASS 1989 a s téměř 500 zaměstnanci budou od 1. dubna 2024 novou divizí koupelen a wellness švýcarské RONAL GROUP se sídlem v Härkingen/Gunzgen ve Švýcarsku. Výrobní závody sídlí v České republice, Itálii a Rumunsku, Velké Británii a Jižní Africe. Prodejní společnosti RONAL Bathrooms s aktivitami v nejvýznamnějších evropských zemích a na vybraných zámořských trzích se nacházejí ve Francii, Německu, Itálii, Polsku, České republice, Švýcarsku, Rumunsku, Velké Británii a Jižní Africe.

RONAL Bathrooms AG, bývalý SanSwiss
Mittelgäustrasse 81
CH-4617 Gunzgen
+41 62 389 01 40
www.sanswiss.com
od 1. dubna 2024 www.ronalbathrooms.com

Kontakt Press RONAL Bathrooms
Tisková kancelář Sibylle Hamann R.P
Tel: + 49 151 55731299
E-mail:
 
Mezinárodní tisková kancelář R.P
Gagliardi & Partners
Nicolò Soranzo
Tel: +39 049 657311
E-mail:

O společnosti RONAL GROUP
Společnost se sídlem ve švýcarském Härkingenu zaměstnává přes 6 500 lidí po celém světě ve dvou různých divizích. Divize RONAL Wheels je jedním z nejvýznamnějších výrobců kol z lehkých slitin pro osobní a užitková vozidla. RONAL Bathrooms vyrábí vysoce kvalitní produkty pro koupelnový a wellness sektor. Výrobní závody obou divizí se nacházejí ve dvanácti zemích.
zpět