OK Důležité! Naše webová stránka využívá cookies pro maximální komfort při prohlížení webové stránky. Používáním tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookies v souladu s aktuálním nastavením prohlížeče. Kdykoli můžete změnit nastavení prohlížeče, které určuje jejich použití.

Nové sprchové zástěny od společnosti SanSwiss. CADURA

CADURA je nová řada sprchový zástěn od společnosti SanSwiss. Je kombinací rafinovaně propracovaného designu, dokonalé ergonomie, materiálů té nejvyšší kvality a zcela nové funkčnosti.  
Při navrhování této jedinečné řady sprchových zástěn se společnost SanSwiss inspirovala přírodním elementem vody. Hloubka a nekontrolovatelná síla vody byla inspirací pro naše architekty a designéry k vytvoření ergonomického a funkčního řešení nejnovější série sprchových zástěn CADURA.

Kombinace pečlivě vybráných kvalitních materiálů a švýcarské preciznosti vedla k vytvoření jedinečné řady sprchových zástěn čistého designu a vysoké funkčnosti.
Hladké, jemné a přitom výrazné linie pantů a profilů, připomínající hladkost a čistotu ledu, jsou nejvýraznějším prvkem našeho projektu CADURA. Madlo pro sprchové zástěny bylo navrženo  dle nejnovějších trendů, je nejenom funkční, ale i ergonomické. Použitelné jak pro sprchové kouty s křídlovými dveřmi, tak i pro sprchové zástěny s posuvnými dveřmi.
Sprchové kouty SanSwiss odráží sofistikovaný styl a přirozenost vody, která je nespoutanná. Přesně jako CADURA.

Navrženo pro smysly
Sprchový kout CADURA s čirým sklem probudí Vaši představivost a poskytne Vám maximální prostor pro relaxaci ve Vaší koupelně.

CADURA
zpět