Cookies
Potvrdit moje volby
Povolit vše

Zamítnout vše

InSens by INMAN

Tisková zpráva

Härkingen/Gunzgen, 28. února 2024

RONAL Bathrooms je partnerem a akcionářem francouzské start-up společnosti INMAN pro udržitelné koncepty sprch a koupelen pro chytré domácnosti. Inovativní sprchový koncept InSens od INMAN představí RONAL Bathrooms na Salone del Mobile v Miláně.

RONAL Bathrooms a INMAM reagují na potřebu chytrých a úsporných řešení v koupelnách a wellness a představují udržitelný a inteligentní sprchový koncept InSens, který řídí efektivní využití vody a energie a významně snižuje spotřebu. InSens od INMAN představí RONAL Bathrooms v novém portfoliu RONAL Bathrooms na Salone del Mobile v Miláně, 16. dubna.

Koncept sprch pro inteligentní domácnost InSens: Kontroluje a šetří spotřebu energie a vody udržitelným způsobem

InSens nejenže snižuje spotřebu vody až o 70 procent a spotřebu energie až o 50 procent při každém sprchování, ale také poskytuje chytrou, a tedy obzvláště pohodlnou sprchu. Ideální teplotu a množství vody lze předem pohodlně nastavit pomocí digitální podložky nebo chytrého telefonu.

Sprchový koncept InSens zajišťuje pohodlí a výrazné snížení spotřeby vody díky různým inteligentním funkcím: Z digitálního ovládacího rozhraní, plně funkčního ve vlhkých prostorách, může uživatel ovládat všechny funkce sprchy InSens. Díky patentované elektronické směšovací baterii může uživatel dosáhnout požadované teploty a průtoku sprchové vody s prvními kapkami vody po spuštění sprchy. Ohřátí teplé vody klasickým sprchovým systémem trvá v průměru 20 až 30 sekund a to je 6-8 litrů zbytečně spotřebované pitné vody ohřáté elektřinou.

Kromě toho se proud vody zastaví, jakmile se uživatel vzdálí od proudu ruční nebo hlavové sprchy. Zde přichází na řadu pohybový senzor. Pohybový senzor je integrován v digitálním ovládacím rozhraní a rozpozná nastavení uživatele nebo uživatelů. Individuálně lze nastavit a ovládat až 10 uživatelů sprchy. Ideální teplotu a objem vody lze pohodlně nastavit předem pro každého uživatele individuálně pomocí digitálního ovládacího rozhraní nebo chytrého telefonu. Spotřeba vody se během sprchování zobrazuje přímo v reálném čase na barevném LCD displeji.

Inteligentní regulační technologie InSens zajišťuje řízení průtoku, regulaci teploty a stabilitu, stejně jako zmírnění průtoku bez ohledu na podmínky instalace.
Prostorově úsporný box hydrauliky od InSens lze zapustit do sprchového prostoru a lze jej také instalovat do podhledu, pod vanu nebo do vhodného nábytku.
InSens od INMAN představí RONAL Bathrooms v nových skladbách RONAL Bathrooms na Salone del Mobile v Miláně, 16. dubna, hala 06, stánek D25.

Texty, obrázky a videa jsou k dispozici na tiskové konferenci Ronal Bathrooms - SanSwiss se stává RONAL Bathrooms

O RONAL Bathrooms
RONAL Bathrooms (dříve SanSwiss) se značkami RONAL, KUDOS, KAROL a GLASS 1989 s téměř 500 zaměstnanci budou od 1. dubna 2024 novou divizí koupelen a wellness švýcarské RONAL GROUP se sídlem v Härkingen/Gunzgen ve Švýcarsku. Výrobní závody sídlí v České republice, Itálii a Rumunsku, Velké Británii a Jižní Africe. Prodejní společnosti RONAL Bathrooms s aktivitami v nejvýznamnějších evropských zemích a na vybraných zámořských trzích se nacházejí ve Francii, Německu, Itálii, Polsku, České republice, Švýcarsku, Rumunsku, Velké Británii a Jižní Africe.

RONAL Bathrooms AG, bývalý SanSwiss
Mittelgäustrasse 81
CH-4617 Gunzgen
+41 62 389 01 40
www.sanswiss.com
od 1. dubna 2024 www.ronalbathrooms.com

Kontakt Press RONAL Bathrooms
Tisková kancelář Sibylle Hamann R.P
Tel: + 49 151 55731299
E-mail:
 
Mezinárodní tisková kancelář R.P
Gagliardi & Partners
Nicolò Soranzo
Tel: +39 049 657311
E-mail:

O INMAN
Alsaský start-up INMAN, založený v roce 2016 Cédricem Arbogastem a Gillesem Chantelotem, navrhuje a prodává inovativní chytré armatury pro koupelny. Produkty IMMAN jsou vyvíjeny a vyráběny ve Francii.

INMAN SAS
84 Route de Strasbourg
Le Caire – Atelier E
FR-67500 HAGUENAU
+33 649565926
www.inman.fr
zpět