Cookies
Potvrdit moje volby
Povolit vše

Zamítnout vše

CastelBrando - Princess Spa & Royal Wellness

Glass 1989, značka koupelnové divize SanSwiss/RONAL Group, která je nyní synonymem pro špičkový wellness "made in Italy", posiluje svou přítomnost v profesionálním spa sektoru tím, že hraje vedoucí roli v novém projektu obnovy a přestavby wellness centra CastelBrando, jednoho z největších a nejstarších hradů v Evropě, v Cison di Valmarino (TV).

Nový Princess Spa & Royal Wellness je ozdobou impozantního hradu středověkého původu, který se majestátně tyčí na kopcích památky UNESCO Prosecco a je navržen jako elegantní luxusní hotel. Nové lázně Princess Spa nabízejí sugestivní a emocionální zážitek, v němž se rituály starořímských lázní snoubí s nejmodernějšími wellness technologiemi Glass 1989.

Pro společnost Glass to byla podnětná výzva, která přinesla řešení na míru, dokonale začleněná do historického kontextu a umocňující již tak fascinující návrh lokality Castelbrando. Stefano Boccalon, generální ředitel společností Glass 1989 a Karol Italia, prohlásil: "Jsme obzvláště hrdí na to, že jsme mohli být partnery v tak exkluzivním projektu, který pro nás byl výzvou v několika ohledech, zejména v potřebě rychle reagovat na potřeby klienta specializovanými a individuálními řešeními, která stimulovala náš tým a dále potvrdila úroveň odborných znalostí, které společnost vyspěla v oblasti profesionálního wellness."

Nové wellness centrum se může spolehnout na tři nové vířivky Infinity 260/240 ve speciální verzi s průběžným filtračním systémem a automatickou analýzou parametrů vody, které může hotel neustále kontrolovat a řídit.

Účelově vybudovaná saunová zóna zahrnuje tři sauny s různými funkcemi: tradiční finskou saunu s teplotou až 90°, biosaunu vhodnou pro ty, kteří potřebují méně intenzivní teplotu, a nakonec saunu s lehátkem s infračervenými lampami pro ty, kteří opravdu nesnesou výrazné teplotní rozdíly, ale přesto chtějí mít ze saunování užitek.
Všechny sauny Glass 1989 byly navrženy speciálně pro tento konkrétní kontext a zkrášlují prostor použitím jemných povrchových úprav, jako je hemlock a tepelně upravený toulipier.

Návrh Castelbrando doplňují soukromé lázně, v nichž Glass 1989 vytvořilo na míru vyrobenou saunu + sprchu hammam a vložilo MawiSpa, vnitřní vířivku vhodnou zejména pro intimní obytný proctor

O společnosti Glass 1989 Srl
Od března 2023 je společnost Glass 1989 Srl součástí divize Bathrooms skupiny RONAL GROUP, která vyrábí a prodává sprchové kouty a vaničky a koupelnové a wellness produkty pod značkami Sanswiss, Karol, Glass a Kudos. Skupina má sídlo ve švýcarském Härkingenu a výrobní závody se nacházejí v České republice, Itálii, Rumunsku, Velké Británii a Jihoafrické republice. Obchodní kanceláře, které působí v hlavních evropských zemích a na některých zahraničních trzích, se nacházejí ve Francii, Německu, Itálii, Polsku, České republice, Švýcarsku, Rumunsku a ve Spojeném království.

Švýcarská společnost RONAL GROUP: www.ronalgroup.com, patří mezi přední světové výrobce kol z lehkých slitin a jako výrobce OEM dodává kola všem nejznámějším světovým výrobcům osobních a užitkových vozidel.

zpět