preloading

O SKUPINĚ RONAL


Skupina RONAL patří v celosvětovém měřítku k předním výrobcům kol z lehkých kovů pro automobily a užitková vozidla. Za podnikem stojí orientace na zákazníka, inovační potenciál a evropská kvalita práce. Milióny řidiček a řidičů jsou v pohybu na kolech RONAL. Jako dlouholetý partner v automobilovém průmyslu jako je Audi, BMW, Ferrari, Ford, Lamborghini, Mercedes-Benz, Porsche, Volkswagen, atd., kola splňují všechny nejpřísnější požadavky výrobců automobilů.

Podnik nepřetržitě roste, ročně bývá vyrobeno přes 17 miliónů kol. Vysoce moderní výroba patří k nejmodernějším v oboru a je jednotně certifikována podle nejnovějších systémů řízení kvality a ochrany životního prostředí. Naše vlastní výzkumně vývojová střediska zaručují krátké procesy v nejvyšší kvalitě. Společnost se sídlem ve Švýcarsku zaměstnává více než 5500 zaměstnanců.

Díky dlouholetým zkušenostem s původním vybavením společnost RONAL GROUP také prosazuje nová měřítka na trhu s automobilovým příslušenstvím. Se značkou RONAL a SPEEDLINE CORSE je k dispozici paleta výrobků pro veškeré cílové skupiny.

Se SPEEDLINE TRUCK nabízí skupina velký sortiment kovaných kol z lehkých slitin pro užitková vozidla, přívěsy a autobusy.